Podstawy gotowania – kurs zaoczny – 15-17.03.2024

Rozpoczęcie: 15 marca 2024, 17:00
Zakończenie: 17 marca 2024, 15:00
Miejsce szkolenia: ul. Okulickiego 51 lokal 282,
31-637 Kraków
Telefon kontaktowy: +48 662 311 637

1190,00 

Warsztat Qulinarny zaprasza na trzydniowy, zaoczny kurs z podstaw gotowania. Jeśli lubisz dobrze zjeść a nie czujesz się na siłach aby samodzielnie wykonać smaczne i kuszące potrawy to ten kurs jest stworzony dla ciebie.

Wykonaj od podstaw każde danie pod okiem specjalisty z wieloletnim doświadczeniem na wszystkich szczeblach kariery kucharskiej.

Dowiedz się o ciekawostkach i kuchennych trickach stosowanych w restauracjach.

Dostępne miejsca: 9

Opis

Jeśli jesteście Pasjonatami dobrego jedzenia, lecz nie wiecie do końca jak można by te potrawy przygotować samodzielnie. Dodatkowo nudzi was ciągłe zamawianie jedzenia on line, lub chodzenie do restauracji. W takim razie ten kurs jest dedykowany dla was.
Warsztat Qulinarny zaprasza na profesjonalny kurs gotowania dla osób nie mających doświadczenia w kuchni, ale mają chęci i serce do gotowania.
Podczas trwania trzydniowego szkolenia dla przyszłych adeptów sztuki kulinarnej, będziemy się uczyć prawidłowego używania noża, podstawowych umiejętności krojenia. Na zajęciach teoria będzie przeplatać się z praktyką. Poznacie praktyczne wiadomości na temat wyboru odpowiednich produktów. Nauczycie się filetować ryby i trybować mięso. Poznacie klasyczne przystawki, zupy, dania główne i desery. Kurs jest elastyczny i tak dobrany aby każda osoba czuła się komfortowo podczas zajęć. Każda osoba na zajęciach jest traktowana indywidualnie, co znaczy że podczas przyrostu waszych umiejętności potrawy będą w taki sposób modyfikowane aby dostarczały maksimum satysfakcji.