Podstawy gotowania – kurs zaoczny 09-11.06.2023

Rozpoczęcie: 9 czerwca 2023, 17:00
Zakończenie: 11 czerwca 2023, 15:00
Miejsce szkolenia: ul. Okulickiego 51 lokal 282,
31-637 Kraków
Telefon kontaktowy: +48 662 311 637

1160,00 

Warsztat Qulinarny zaprasza na trzydniowy, zaoczny kurs z podstaw gotowania. Jeśli lubisz dobrze zjeść a nie czujesz się na siłach aby samodzielnie wykonać smaczne i kuszące potrawy to ten kurs jest stworzony dla ciebie.

Wykonaj od podstaw każde danie pod okiem specjalisty z wieloletnim doświadczeniem na wszystkich szczeblach kariery kucharskiej.

Dowiedz się o ciekawostkach i kuchennych trickach stosowanych w restauracjach.

Brak miejsc: Zapis na listę rezerwową

Opis

Jeśli jesteście Pasjonatami dobrego jedzenia, lecz nie wiecie do końca jak można by te potrawy przygotować samodzielnie. Dodatkowo nudzi was ciągłe zamawianie jedzenia on line, lub chodzenie do restauracji. W takim razie ten kurs jest dedykowany dla was.
Warsztat Qulinarny zaprasza na profesjonalny kurs gotowania dla osób nie mających doświadczenia w kuchni, ale mają chęci i serce do gotowania.
Podczas trwania trzydniowego szkolenia dla przyszłych adeptów sztuki kulinarnej, będziemy się uczyć prawidłowego używania noża, podstawowych umiejętności krojenia. Na zajęciach teoria będzie przeplatać się z praktyką. Poznacie praktyczne wiadomości na temat wyboru odpowiednich produktów. Nauczycie się filetować ryby i trybować mięso. Poznacie klasyczne przystawki, zupy, dania główne i desery. Kurs jest elastyczny i tak dobrany aby każda osoba czuła się komfortowo podczas zajęć. Każda osoba na zajęciach jest traktowana indywidualnie, co znaczy że podczas przyrostu waszych umiejętności potrawy będą w taki sposób modyfikowane aby dostarczały maksimum satysfakcji.